טיול מאורגן בת מצווה – חוגגים בטיול חוויתי מאורגן לכל המשפחה במקום באולם

אירועי בת מצווה עברו בשנים האחרונות שינוי משמעותי וכעת יש תחושה, שהרבה מאוד הורים מעדיפים לחזור אל הבסיס. אם במשך שנים רבות, היה נהוג לחגוג את האירוע באופן מצומצם, אזי שהחל מתחילת שנות האלפיים בערך, האירועים הפכו להיות הרבה יותר גדולים ונוצצים, הרבה יותר מושקעים, עם יותר אורחים והרבה יותר אטרקציות.

עבור הורים רבים זה היה יותר מדי מבחינה כלכלית, וכן לא תמיד הילדות בעצמן נהנו מזה. לכן, אנחנו יכולים לראות חזרה מסוימת אל דברים יותר בסיסיים או אל צורת חגיגה וציון האירוע באופן אחר. למשל, ישנם הורים שמעדיפים לקחת את הבת שלהם אל טיול בת מצווה לחו"ל במקום לערוך לה אירוע. לעיתים מדובר בטיול שמאורגן באופן עצמאי ולעיתים מדובר במסגרת של טיול מאורגן בת מצווה.

הרעיון של טיול בת מצווה לחו"ל, מאפשר להורים לחגוג עם הילדה שלהם וכל בני המשפחה שמשתתפים בטיול באופן הרבה יותר אישי, הרבה יותר מיוחד וחוויתי. היום אפשר למצוא מגוון רחב של טיולים אל מקומות שונים ומיוחדים, אשר בעבר לא היה נהוג להגיע אליהם וייתכן מאוד שבסיטואציות אחרות, גם הילדה וגם ההורים לא יגיעו אליהם.

דוגמאות לטיולים חווייתיים מומלצים

טיול שמלווה בהופעה או אירוע אחר – מאחר והיום קל מאוד לקנות כרטיסים להופעות או לאירועים אחרים שנערכים בחו"ל, אז אפשר לשלב בטיול הופעה או כל דבר אחר שידבר אל הילדה.

טיולי טבע – אפשר לטוס אל יעדים באפריקה, מזרח אסיה או מקומות אחרים בהם ניתן ליהנות ממסלולי טבע ייחודים, מסלולים שכמוהם אי אפשר למצוא בארץ.

טיול התנדבות – מדובר על סוג טיולים יחסית חדש אך מאוד תופס תאוצה. הכוונה לטיולים אליהם יכולים לצאת הורים וילדים, במסגרתם שוהים במקום מסוים במשך שבוע-שבועיים ומתנדבים לעזור, בין אם זה לקהילה המקומית, בין אם זה לחיות או לכל דבר אחר שזקוק לעזרה.

טיול פארקים – ניתן לייצר מסלול שכולל פארק מים, פארק שעשועים ופארקים חווייתיים אחרים שילדים אוהבים ויכולים להתאים גם למבוגרים.