חגיגת בר מצווה בים – היה לכם כזה?

אוקיי, אז הבר מצווה של הבן שלי הסתיימה מזמן. אבל עונת הבר מצוות לא הסתיימה, הבן שלי גדול ולקטנים בשכבה שלו עדיין יש מסיבות. אחד החברים הטובים שלו, וגם ההורים חברים טובים שלנו, החליט לחגוג בר מצווה בחוף הים. למה לא?

אנחנו התנדבנו לעזור, יחד עם בני האהוב ובעל הניסיון, בשני נושאים: להיות אחראים על השכרת מיניבוס לחברי הכיתה ולהדפיס הזמנות לבר מצווה מגניבות כאלו. היות ואני מכירה כמה בתי דפוס בתל אביב, המשימה נפלה עלי. אז כמובן שמייד ניגשתי למשימה – לגבי המיניבוס, החיפוש בגוגל הניב כמה חברות שנראו רציניות, אחרי עוד כמה טלפונים (ועוד קצת טלפונים) כבר היו לי הצעות מחיר ביד (סביב ה1200-1800 ש"ח עם מיניבוס שמחכה איתנו בלילה). אחרי שהיה נראה לי אחד יותר מהאחרים, נסגרה העסקה והממיניבוס הושכר.

עברתי למשימה השנייה – לפנות לבתי הדפוס שבעבר עבדתי איתם (גם בבר מצווה של הבן, אבל גם בעניינים בעבודה). ביקשנו לעצב משהו יפה, סגנון של מסיבת חוף וכזה (הוספנו גם שלטים שיהיו במסיבה עצמה). סך הכל היו אמורים להיות בערך 120 אנשים והדפסנו 200 הזמנות. עיצובים, לשלוח במייל לאישור, חזרה לתיקונים ושוב עיצובים – ובסוף נבחר העיצוב המנצח והמשימה בוצעה בהצלחה.

https://www.etsy.com/listing/83039501/bar-mitzvah-bat-mitzvah-invitation-favor

https://www.etsy.com/listing/83039501/bar-mitzvah-bat-mitzvah-invitation-favor