בסוף החלטנו – גן אירועים

בהתחלה חשבנו לערוך את הבר מצווה של רום באולמי האווניו, נראה לי מקום קלאסי לאירוע כזה. גם הייתי שם לא מזמן בבר מצווה של הבן של השכנה והיה ממש מושקע, הם הביאו את עופר לוי ואיציק קאלה, היה אירוע שמח וממש התלהבתי מהעיצוב ומהגודל וגם האוכל היה תענוג.

בסוף, בגלל שזה יוצא באביב ומזג האוויר היה אמור להיות טוב החלטנו ללכת על גן אירועים – ראינו המון גני אירועים בסוף סגרנו עם הגן המקורה של הטירה בגעש, המקום מתאים עד ל-950 אורחים ולנו יש רק 720 אז נראה לי גם נחמד שיהיה כזה ספייס.
גן אירועים מקסים, גם חמותי שלא ממש התלהבה בהתחלה מהרעיון של גן אירועים, התעלפה על המקום. גם מאוד אהבנו את האוכל ואת האסאדו וידעתי שבמשפחה של בעלי מתים על בשר, אז בכלל נראה לי אידיאלי.

images (30)

אחרי שבחרנו את מקום האירוע, החלטתי ליצור קשר עם מפיקת אירועים. תשמעו, אני אחת כזאת פושרית שיודעת לארגן דברים, אבל כשהבן הבכור שלי מגיע למצוות, לא מוכנה להתפשר על פחות מהטוב ביותר. אחת הלקוחות שלי בחנות, המליצה לי על עדי אחת, מפיקת אירועים – בחורה חמודה נראתה פלפל כזאת, מקצועית. נתתי לה הנחיות איך אני רוצה לעצב את המקום ואיזה אלמנטים חשוב לי להוסיף והיא התחילה לעבוד על זה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *